Okul basıp müdürü rehin aldılar
Gaziantep'te, yasadışı Halk Cephesi örgütü üyesi 2 kişi, Düztepe Mahallesi'ndeki Şehit Şahin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi müdürünün odasını bastı.
![Okul basıp müdürü rehin aldılar](/images/haberler/okul_basip_muduru_rehin_aldilar_h837928.jpg)
Gaziantep'te, yasadışı Halk Cephesi örgütü üyesi 2 kişi, Düztepe Mahallesi'ndeki Şehit Şahin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi müdürünün odasını bastı.
Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.