GÜNÜN MANŞETLERİ


Emeklilikte yaşa takılanlar 2013 Mehmet Şimşek'ten kötü haber!..

Emeklilikte yaşa takılanlar 2013 Mehmet Şimşek'ten kötü haber!..

09.04.2013 12:09:37

Emeklilikte Yaşa takılanların çilesi bitmek bilmiyor... Bakan Mehmet Şimşek'ten bir kötü haber daha geldi. Şimşek yaptığı açıklamalar da "maaşlardan kesinti yapılarak, erken emekli olunması konusunda herhangi bir çalışmalarının olmadığını" söyledi. Haberi duyan mağdurlar adeta çıldırdı. Emeklilikte Yaşa takılanlar 2013 son durum.

Emeklilikye Yaşa takılanlar kötü haberler almaya devam ediyor. Haklarını savunmaktan çekinmeyen mağdurlara, Bakan Mehmet Şimşek'ten kötü haber geldi. 1999 yılından beri bitmeyen konu olan Emeklilikte Yaşa takılma hala bir sonuca ulaşmış değil.. İşte Emeklilik'te yaşa takılanlar son durumu..

Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, "maaşlardan kesinti yapılarak, erken emekli olunması konusunda herhangi bir çalışmalarının olmadığını" söyledi.
 
Emeklilikte yaşa takılanların sorunları gündeme gelmeye devam ediyor. 1999'dan beri haklı itirazlarda bulunan, erken emeklilik hakkını almak için pek çok kez girişimde bulunan gruba bugün Mehmet Şimşek'ten kötü bir haber geldi. Erken emeklilikle ilgili gündemlerinde bir çalışma programı olmadığını belirten Bakan Şimşek, erken emeklilik hakkı bekleyenleri üzdü.
 
 
İzmir Eylemi
Yaş mağdurlarını sevince boğdu. Ankara, İstanbul, Bursa gibi illerde yapılan eylemler İzmir'de devam ediyor. Emeklilikte Yaşa Takılanlar İzmir'de eylem yapacak. İnternetten sosyal paylaşım siteleri üzerinden organize olan yaş mağdurları hakları için eylem hazırlığında.
Emeklilikte Yaşa Takılanlar haklarını alabilmek için 21 Nisan 2013 tarihinde İzmir'de büyük bir eylem hazırlığı  yapmaya başladı. 
 
 
 
İstanbul Eylemi
EYT İstanbul Bakırköy'de "sanatsal bir eylem" gerçekleştirecek. Valilik'ten gerekli izinlerin alındığı belirtilen eylem 14 Nisan 2013 tarihinde Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi önünde gerçekleştirilecek. Emeklilikte Yaşa Takılanlar yaptıkları sıradan eylemler yerine daha tiyatral bir yolla seslerini duyurmaya çalışacak. Ayrıntıları spothaber.com'dan takip edebilirsiniz.
 
 
EYT GRUBU CANLI YAYINA ÇIKTI
Her Cumartesi KON Tv'de yayınlanan Serdar Arseven'le bir Fincan Kahvenin konuğu Emeklilikte yaşa takılanlar grubu temsilcileri oldu. Temsilciler Arseven'le Emeklilikte Yaşa takılanlar'la ilgili konuştu. Proğramın konukları Elmas KOCABALLI, Hasan ANDIÇ, Cengiz KANTARCI oldu. 


Etiketler : Emeklilik'te yaşa takılanlar 2013

YORUM YAZMAK İÇİN TIKLAYIN

Bu yazıya yapılan yorumlar

VİDEO GALERİ


SİTE YAZARLARI

FOTO GALERİ

ALINTI YAZARLAR