GÜNÜN MANŞETLERİ


Tamer Karadağlı, Pınar Altuğ'un Şok Sözleri Hakkında Konuştu

Tamer Karadağlı, Pınar Altuğ'un Şok Sözleri Hakkında Konuştu

30.11.2012 17:06:29

Tamer Karadağlı geçtiğimiz günlerde okullarda başörtüsünün kendisini rahatsız ettiğini söyleyen rol arkadaşı Pınar Altuğu hakkında konuştu.


Tamer Karadağlı, rol arkadaşı Pınar Altuğ’un açıklamalarından yola çıkarak ‘Biz ne tarafa gidersek tokat yiyoruz’ dedi. Ünlü oyuncu ayrıca oyunu AK Parti'ye vermediğini de söyledi.

Pınar Altuğ'un bir televizyon kanalında yaptığı türban çıkışı oldukça konuşulmuştu. Ünlü oyuncu özellikle sosyal medyada tepki çekmiş ve eleştiri oklarının hedefi olmuştu. İşte Pınar Altuğ ile aynı dizide rol alan Tamer Karadağlı, sözleriyle geçen haftaya damga vuran rol arkadaşı ve onun açıklamalarıyla ilgili konuştu.

'NE TARAFA GİTSEK TOKAT YİYORUZ'

Yeri geldiğinde sanatçılara 'Sen oyuncusun sadece işini yap ' dendiğini yeri geldiğinde ise 'Sanatçılar toplumun ayasıdır. Sizin önden gitmeniz gerekir' dendiğini belirten Karadağlı, ‘Biz ne tarafa gidersek tokat yiyoruz’ dedi.

'OYUMU AK PARTİ 'YE VERMEDİM '

Kendi görüşünü ifade etme anlamında 'Apolitik bir insan olmam mümkün değil' diyen Karadağlı, 'Türkiye'de politikanın içinde olmamak mümkün değil' ifadelerini kullandı. Program sunucusu Cengiz Semercioğlu'nun, Halil Ergün'ün 'Oyumu AK Parti 'ye verdim' sözlerinden sonra sosyal medyada linç edildiğini söylemesi üzerine ise 'AK Parti 'ye oy vermek suç mu?' diyen Karadağlı, oyunu AK Parti 'ye vermediğini de kaydetti.


Etiketler : Cengiz Semercioğlu, Halil Ergün, Pınar Altuğ, Tamer Karadağlı, Tokat, Türkiye, Televizyon, Tepki, Oy, Cengiz

YORUM YAZMAK İÇİN TIKLAYIN

Bu yazıya yapılan yorumlar

VİDEO GALERİ


SİTE YAZARLARI

FOTO GALERİ

ALINTI YAZARLAR