Sergen Yalçın sağlık için reklam yüzü oldu

Futbol Dünyasının yakından tanıdığı isimlerin başında gelen Sergen Yalçın geçtiğimiz günlerde sağlık kuruluşlarına yönelik bir reklam filminde yer alarak büyük beğeni topladı.

Futbol Dünyasında bir döenem damgasını vuran ve artık teknik direktör olarak spor yaşantısına devam eden Sergen Yalçın'ın geçtiğimiz günlerde çekilen bir reklam filminde oynaması gündeme bomba gibi düştü. 

Futbol yorumculuğu , bahis yorumculuğu ve kendine özgün yorumları ile her zaman en çok konuşulan isimlerin başında gelen Sergen Yalçın'ın cinsel farkındalık adı altında çekilen bir reklam filminin yüzü olmasından sonra sosyal medyadan başarılı teknik adama destek mesajları yağmaya başladı. 

Cinsel farkındalık yaratmak için son derece başarılı bir reklam filmi çeken kuruluşun özellikle Sergen Yalçın ismi ile anlaşmasından sonra 1.5 dakikalık olan bir reklam filmi çekildi. Futbol yaşantısında son derece başarılı maçlar çıkartan ve özellikle Türkiye'nin gelmiş geçmiş en yetenekli oyuncularının başında gelen Sergen Yalçın'ın reklam filminde anlattığı diyaloğ görenleri şaşırtmaya başladı .

Futbol yaşantısı boyunca her zaman başarılı maçlar çıkartan ve takımlarına sağladığı katkılar ile dikkatleri üzerine çeken Sergen Yalçın'ın özellikle bu reklam filminde futbol yaşantısından örnekler vererek erkeklerin en büyük sorunlarından olan erken boşalma hakkında açıklamalarda bulundu. Özellikle erkeklerin bazılarında ciddi sıkıntılar yaşanmasına neden olan erken boşalma hakkında önemli açıklamalar yapan Sergen Yalçın'ın bu reklam filminden sonra oldukça fazla olumlu tepkiler aldığı görülüyor.

Reklam filminin hayata geçmesinden sonra özellikle oyuncuya olan olumlu tepkilerini sosyal medya hesapları üzerinden yorumlar ile açıklamaya başladı. Bu sezon teknik direktörlük kariyerine hız kesmeden devam eden Sergen Yalçın'ın spor adamlığı kadar sosya medya da bulunan bu yönleri de her zaman hayranlarının dikkatlerini çekme başarısı göstermektedir. İşte merak edilen Sergen Yalçın filminin tüm detayları burada. 
Haberler