GÜNÜN MANŞETLERİ


Sana bir sır vereceğim fragman izle. Sana bir sır vereceğim 8. bölüm fragman izle 25 Ağustos

Sana bir sır vereceğim fragman izle. Sana bir sır vereceğim 8. bölüm fragman izle 25 Ağustos

24.08.2013 09:04:14

Fox TV ekranlarının sevilen dizisi Sana bir sır vereceğim 8. son bölüm fragmanı yayınlandı izle. Tilki'yi üzmek ve ondan intikam almak için herşeyi yapan Savaş'ın planları bitmek bilmiyor.Sana bir sır vereceğim 8. son bölüm fragmanı yayınlandı izle. Sevilen dizide enteresan olaylar yaşanmaya devam ediyor. Sana bir sır vereceğim fragman.

FOX TV ekranlarında yayınlanan Sana Bir sır Vereceğim son bölüm fragmanı yayınlandı. Her hafta izleyiciyi ekran başına kitleyen dizide neler neler oluyor... Savaş kafaya koymuş Tilki'den intikamını alacak.  SAvaş ve Aylin ormanda yakınlaşır bunu gören Tilki adeta deliye döner, bu durum karşısında Tilkinin tepkisi ne olur, seyirci en çok bunu merak ediyor. Yer Yerinden oynayacak. Dizide işler karışacak. Sana bir sır Vereceğim 8. son bölüm fragmanı haberevet.com'da. 

 
Firdevs Hanım köşküne ait cevapsız sorular gün geçtikçe artıyor, Sevgi’nin karakolda bulduğu esrarengiz dosya ile daha da karmaşık bir hal alıyor. Kızına bir adım daha yaklaşmak ve diğer çocukları korumak için çabalayan Sevgi’nin  köşk ile ilgili daha öğreneceği çok şey var. Nihat Karadağ’ın talimatıyla Esra ve Sedat öğretmen okul için bir parti düzenler. Acaba Nihat’ın çocuklar hakkındaki planı ve bu partiyi düzenlemesinin amacı nedir ?
 
Tilki partiye Çağla ile katılır ve parti boyunca Çağla ile ilgilenir. Aylin elbette bu durumdan hiç hoşlanmaz. Savaş, yavaş yavaş istediğine ulaşırken, partide diğer planlarını da hayata geçirmeye başlar.
 
Geçen Hafta neler yaşandı ;
 
 Gizlice girdikleri Firdevs Hanım Köşkü ,Tilki  ve Aylin’in korku dolu anlar yaşamasına neden oluyor. Tilki ve Aylin’i kaçıran Nihat Karadağ kim? Doğaüstü güçleri olan çocuklarla neden bu kadar çok ilgileniyor?    


Sevgi ise aklında olan soruların cevaplarını bulmak için ulaşmak istediği Kuzgun’la ilgili  aldığı kötü haberle yıkılıyor. Tilki ve Aylin’in kaybolmasıyla köşk hakkındaki şüpheleri iyice artarken kızına ulaşmak için artık tek bir yol kalmıştır, o da köşkü araştırmak. Aile hakkında bilgi almak için Mehmet’le yakınlaşan Esra öğretmen yaşanan olaylar sayesinde istediğine ulaşıyor. Sevgi ve Mehmet arasında yeni başlayan bu gerginlik daha ne kadar sürecek ?


 Savaş’ın Tilki’yle ilgili ilk planı Aylin’le arasını bozmak olacak. Levent’in Çağla’dan ayrılması ise bu planın ilk adımıdır. Artık Çağla, Tilki’ye yakınlaştıkça Aylin uzaklaşacaktır ve bu tam Savaş’ın istediği gibidir.  


 En önemlisi de  Tilki ve Aylin’i ele geçiren Nihat, onlara zarar mı verecek yoksa öğrendiği gerçekle bütün dengeleri mi değiştirecek ?
 
Sana Bir Sır Vereceğim 8. Bölüm Fragmanı hakkında yorumlarınızı bu başlık altında bizlerle paylaşabilirsiniz.
Etiketler : Sana Bir sır vereceğim fragman haber haberi haberleri.

YORUM YAZMAK İÇİN TIKLAYIN

Bu yazıya yapılan yorumlar

ezgi zeren /
25 Ağustos 2013 Pazar - 22:08

diziye bayılıyorum aylin ve tilki birbirine çok yakışıyo cuma gününü sabırsızlıkla bekliyorum

ufuk / istanbul
25 Ağustos 2013 Pazar - 14:12

tilki ve aylin birbirlerine cok yakışıyor ekinn demetttttt aşkı yani tikive aylin aşkı

ece / istanbul
25 Ağustos 2013 Pazar - 14:06

cuma gününü sabırzızlıkla bekliyorum

Elif Hilal Cengiz / İstanbul
25 Ağustos 2013 Pazar - 13:21

sana bir sır vereceğim dizisini çok seviyorum özellikle tilki ve aylinin olaylarını izlemeyie bayılıyorum ama özetsiz verilirse çok mutlu olacağım .

VİDEO GALERİ


SİTE YAZARLARI

FOTO GALERİ

ALINTI YAZARLAR