GÜNÜN MANŞETLERİ


Muhteşem Yüzyıl Saat Kaçta hangi kanalda?

Muhteşem Yüzyıl Saat Kaçta hangi kanalda?

24.10.2012 09:48:26

Muhteşem Yüzyıl saat kaçta yayınlanıyor?Muhteşem yüzyıl hangi kanalda?

Ekranların sevilen dizisi Muhteşem Yüzyıl yayına ilk girdiği günden beri ilgiyle ve heyecanla izlenmeye devam ediyor. Muhteşem Yüzyıl her Çarşamba Star Tv'de saat 20.00'de ekrana geliyor. 

Muhteşem Yüzyıl'da neler olacak?
ilgili haber
Muhteşem Yüzyıl yine çok heyecanlı bir bölümle karşımızda. Nefeslerin tutulacağı yeni bölümde Firuze'nin başına neler gelecek.Firuze ölecek mi?


3 sezondur ilgiyle izlenen Muhteşem Yüzyıl'ın yeni bölüm fragmanı yayınlandı.Halit Ergenç'in baş rolünü oynadığı Muhteşem Yüzyıl'da her hafta yeni bir gelişme yaşanıyor. Haremde dönen entrikalara bu hafta bir yenisi daha ekleniyor. Muhteşem Yüzyıl'da bu hafta neler olacak?İşte Muhteşem Yüzyıl'ın yeni bölüm özeti

Muhteşem Yüzyıl 70. bölüm fragmanında Ebu Suud Efendi rüzgarı esiyor. Pahitaht'ta herkes ondan bahsediyor. Yaptıkları ve verdiği kararlarla Kanuni Sultan Süleyman'ında birinci gündemi oluyor Ebu Suud efendi. Ebu Suud efendinin şu sözleri oldukça çarpıcı gözüküyor " Kadılar üç kısımdır. Bir kısmı cennete iki kısmı ateştedir"

Öte yandan Muhteşem Yüzyıl'da Hürrem, Kanuni ile halvete giden Cariye'nin Firuze olduğunu öğrenir. Ve Firuze'yi karşısında alarak hesap sorar . Ardından soluğu Süleyman'ın yanında alan Hürrem, Firuze'ye aşık olup olmadığını sorar.

Süleyman Firuze'ye aşık mı? Hürrem, aşkı bitti mi? Firuze ölecek mi? Yeni bölüm yine çok heyecanlı yine çok entrikalı bir şekilde geliyor.Etiketler : Muhteşem Yüzyıl Saat Kaçta hangi kanalda?

YORUM YAZMAK İÇİN TIKLAYIN

Bu yazıya yapılan yorumlar

sakir / izmir
26 Kasım 2012 Pazartesi - 12:21

sadece osmanliyi cirkin göstermek icin israilin parasiyla oynayandizisi

VİDEO GALERİ


SİTE YAZARLARI

FOTO GALERİ

ALINTI YAZARLAR